Jaunumi

20.07.2010.

Viesojamies vasaras blūza festivālos!

Sestdien, 31. jūlijā Siguldas pilsdrupu estrādē notiks pirmie Blūza svētki Siguldā. Koncertu apmeklētājiem būs iespēja apskatīt un novērtēt “Epson Roots and Fruits” ekspozīciju. Atsevišķus darbus būs iespējams iegādāties. »»

28.12.2009.

Viesojamies “Andalūzijas sunī”!

Restorāns “Andalūzijas suns” uzsāk 2010. gada koncertu sezonu un sadarbībā ar Latvijas Blūza atbalsta biedrību aicina uz blūza koncertu un fotoizstādes atklāšanu! »»

14.10.2009.

Piedalāmies RSEBAA studentu mācību procesā!

Roots and Fruits fotoizstāde kopā ar Latvijas džeza festivālu plakātu kolekcijas ekspozīciju kalpo kā papildus vizuālais materiāls Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas (RSEBAA) 4. kursa "Sabiedrisko attiecību un reklāmas menedžmenta" un maģistra studiju "Audio un vizuālās mākslas" studentu mācību procesā. RSEBAA mācību programmas un EEZ FI (Eiropas ekonomiskās zonas finanšu instrumenta) projekta LV-0040 ietvaros studenti veic "Saulkrasti Jazz Festival" situācijas analīzi. Šajā situāciju analīzē studenti, kuri ir sadalījušies grupās pa dažādām mārketinga un vadības nodaļām, ieņem profesionālas reklāmas un mārketinga aģentūras lomu, kura strādā ar klientu "Saulkrasti Jazz Festival", konsultējot, izstrādājot un gala rezultātā piedāvājot profesionālus, reālus un gatavus produktus klienta pacelšanai jaunā kvalitātes līmenī. »»

31.08.2009.

Braucam uz Cēsīm!

Pametot viesmīlīgo Alūksnes novada pašvaldības namu ceļojošā fotoizstāde EPSON Roots and Fruits dodas uz Cēsīm. »»

27.07.2009.

Braucam uz Alūksni!

Pēc nedēļu ilgas eksponēšanas lietū, saulē, jūras vējā un Saulkrastu Džeza festivāla mūzikas skaņās ceļojošā fotoizstāde Roots and Fruits dodas uz Alūksni, lai kuplinātu pilsētas svētku pasākumus. »»

14.07.2009.

Braucam uz Saulkrastiem!

Pēc visai ilgas viesošanās Lietuvā ceļojošā fotoizstāde Roots and Fruits turpina savu ceļu pie Latvijas skatītājiem. »»

26.03.2009.

Braucam uz Carnikavu!

Pametot mājīgo Jāzepa Vītola Mūzikas akadēmijas Studentu klubu ceļojošā fotoizstāde Roots and Fruits turpina savu ceļu pie skatītājiem. »»

27.02.2009.

Roots and Fruits dodas ceļā

Pametot mājīgo Bites Blūza klubu ceļojošā fotoizstāde Roots and Fruits dodas ceļā! »»

17.02.2009.

Aicinām uz ceļojošās fotoizstādes atklāšanu

Latvijas kultūras vēsturē vēl nebijis notikums uzsāksies ceturtdien, 19.februārī, plkst.18:00 Bites blūza klubā, Rīgā, Dzirnavu ielā 34a, kur tiks atklāta ceļojoša blūzmeņu un džezmeņu portretu fotoizstāde Roots and Fruits. »»