Kāpēc EPSON?

Nevienam nav tik augstas prasības pret printeri kā fotogrāfiem. Tiem, kuri drukas ierīces izmanto tikai tabulu un tekstu drukāšanai nesaprast to, cik sarežģīti ir pārnest uz papīra kadru, kuru pirms tam redzēji fotoaparāta vizierī.

Korekta krāsu atveidošana un filigrānas toņu pārejas ir kritiski svarīgas, lai labs kadrs arī drukātā formā būtu dzīvs!!! Pieredze rāda, ka tas tiešām nav pa spēkam kuram katram printerim, jo nedzīvas bildes, gluži kā pie sienas piesprausti mūziķu fotogrāfiju izgriezumiņi no žurnāliem nepastāsta itin neko par mūziku un noskaņu.

Lai kādā vakarā, kad vēlamies nodemonstrēt draugiem savu fotogrāfiju briedumu, nenāktos ar vilšanos konstatēt, ka nesen tik košās krāsas ir pabalējušas, svarīgs ir vēl viens faktors — ilgstoša krāsu noturība.

Jebkuram fotogrāfam, arī koncertu fotogrāfētājam ir būtiski kaut vai daļu no uz skatuves redzētā un nofotogrāfētā mākslinieciskā pārdzīvojuma nodot pārējiem. Tam ir nepieciešams nevis printeris, bet gan FOTOPRINTERIS. Mēs pamatoti izvēlējāmies EPSON un nekļūdījāmies, jo rezultāti pārsniedza gaidīto.

Ja tu esi pacenties, lai tiktu pie, tavuprāt, izcila kadra, tad Epson ar rūpību un atbildību ir pacenties, lai katram fotogrāfam būtu pieejama viņa spējām un vajadzībām atbilstoša drukas iekārta. Tāda iekārta, kas spētu radīt augstvērtīgu fotogrāfiju uz papīra — dzīvu un ilgdzīvojošu. Tieši Epson Micro Piezo tehnoloģijas drukas galviņa kopā ar gadiem nepārtraukti pilnveidotajām Claria, UltraChrome Hi–Gloss2 un UltraChrome K3 fototintēm ir pēdējā instance, kas spēj garantēt pārliecinošu un ilgdzīvojošu fotogrāfiju tavā fotoalbumā vai rāmī pie sienas!

Iesākumam pilnīgi noteikti ir vērts izpētīt absolūtu jaunumu no Epson: PX700W printeri. W zīme pie nosaukuma nozīmē bezvadu datu pārraides funkciju Wi-Fi. Tas tiešām ir ļoti ērti, ja printeri vari nolikt plauktā, vai kur citur, kur tas nevienam netraucē. Rezultāts būs pārliecinošs, jo nekādi kompromisi netiek pieļauti — drukai tiek izmantotas 6 krāsas, kas nodrošina fotodarbnīcas kvalitāti. Ir arī bonusi, piemēram, iespēja drukāt uz CD/DVD matricām. Jāuzteic arī šī printera dizains — ļoti akurāts un mūsdienīgs.

Ja fotogrāfēšanas adikts tevi sāk pārņemt pa īstam un klusībā sevi grasies pieskaitīt pie patiesiem profiņiem, tad noteikti ir jāizmēģina Epson Stylus Photo R2880. Patlaban tas ir labākais, ko mūsdienu drukas tehnoloģijas spēj piedāvāt! Šī ir īstā iekārta, kas parādīs tavus fotodarbus lielākā formātā (ieskaitot A3+).

Drukai tiek izmantota jauna pigmentu tinte, kas nodrošina plašu krāsu gammu, īpaši izteiksmīgus zilos un violetos toņus, kā arī izcilas melnbalto toņu gradācijas, pie kam, — drukājot uz visdažādākajiem materiāliem.

Pārcel profesionālu fotolaboratoriju uz mājām, jo šis printeris bez piepūles izdrukās mākslas darbu!

Protams, Epson stāstu jau tāpat vien nevarētu beigt, jo pastāv daudz plašākas iespējas, vēl lielāki formāti — vārdu sakot, ir vēl kur izvērsties. Tieši tāpēc Epson kompānija ir viens no tirgus līderiem pasaulē lielformāta printeru ražošanā. Epson lielformāta drukas tehnika ir pierādījusi sevi kā ideāli piemērota profesionālai izmantošanai jebkurā uzņēmumā, tā apvieno lielu drukas ātrumu un unikālu izturību, lai nodrošinātu augstu veiktspēju un darba produktivitāti.

Viens no šādiem modeļiem, kas, pēc ekspertu domām ir pelnījis sevišķus aplausus ir Epson Stylus Pro 9900. Jāteic, ka ar šo modeli Epson kārtējo reizi ir “pacēlis latiņu”: jaunas 11 (!!!) toņu UltraChrome HDR tintes kasetnes, drukas ātrums — 46 kvadrātmetri stundā pie 2880 dpi izšķirtspējas! Ko vēl varētu vēlēties? Droši vien, ka jau pieminēto bildes ilgmūžību. Te tā ir — neatkarīgie eksperti Wilhelm Research savos testos konstatēja, ka albūmā ar Stylus Pro 9900 drukātās bildes bez izmaiņām saglabāsies vismaz 200 gadus!

Tieši šis fantastiskais printeris drukāja visas “Roots and Fruits” izstādes bildes un saņēma mūsu ovācijas. Atnāc uz izstādi un pārliecinies!

Vārdu sakot, foto nebeidzas ar saglabātu failu un bildes ievietošanu weblapas galerijā! Foto dzīvo — dzīvo skaistu un pilnvērtīgu un, galvenais, jau gandrīz 100 gadu garu dzīvi bez izmaiņām!

Iepazīsti Epson produkciju un esi drošs — tavas bildes pastāstīs par tevi daudz vairāk, kā līdz šim!

Izsmeļoša informācija pieejama ražotāja majaslapā www.epson.lv